Paslaugos

Launetra suteikia įprastus ir specializuotus pervežimus tarp Baltijos šalių Norvegijos ir Švedijos. Dėka įmonėje dirbančių kvalifikuotų darbuotojų bei jų papildomų žinių, kiekvienai pramonės kompanijai, turinčiai transporto poreikius, mes suteikiame papildomą vertę logistikos sektoriuje.Mes specializuojamės gerai išvystytame transporto tinkle, ir tai leidžia reguliariais maršrutais krovinius pristatyti maksimaliu greičiu. Priklausomai nuo kliento poreikių, Launetra padės pasirinkti optimaliausią kelią iki galutinio pristatymo, kad pristatymas būtų greitas.

Mūsų modernus transporto parkas ir nuoseklus gebėjimas greitai reaguoti į klientų poreikius apsaugo mūsų konkurencinį pranašumą šiame segmente, o kūrybingi kaštų mažinimo sprendimai ir turto optimizavimo programos leidžia mūsų maržas išlaikyti konkurencingomis rinkos sąlygomis. Launetra palaiko klientų specifiką, ir užtikrina kruopštaus planavimo priežiūrą ir kontrolę visam transportui.

Sekdami tendencijas, mes ir toliau ieškome daugiau kūrybiškų sprendimų, siekiant pagerinti ir racionalizuoti mūsų klientų patirtį ir sukūrti pridėtinę vertę jų verslui. Pagrindinė Launetra veikla - pilnas ir dalinis krovinių gabenimas vilkikais su puspriekabėmis tarp Lietuvos ir Norvegijos.

Mes skiriame ypatingą dėmesį užsakymams ir pristatymo terminams, bei teikiam nuolatinę informaciją apie krovinio buvimo vietą.

 

Sudomino mūsų pasiūlymas? Užpildykite šią formą. Mes su jumis susisieksime.