Komanda

Launetra komandą sudaro 36 specialistai: 8 administracijos darbuotojai ir 28 vairuotojai gerai išmanantis savo srytį šioje pramonėje. Mūsų tikslas yra sutelkti dėmesį į klientų poreikius ir pateikti lanksčius, keičiamo dydžio, iniciatyvius ir reaktyvius sprendimus leidžiančius mums įvykdyti jūsų reikalavimus. Mes pirmaujame savo srityje, investuodami į naujas technologijas ir infrastruktūrą. O, už kiekvieno kliento geriausias patirtis yra atsakingi mūsų žmonės. Launetra komanda atsidavusi, kad būtumėte ramūs, kai keliauja jūsų brangūs kroviniai visoje tiekimo grandinėje.
Nuo pat pradžių, Nerijus pristatė drąsų strateginį plėtimosi planą , remiantis konkrečiais kriterijais, įskaitant pelningumo, įsiskverbimo į rinką ir geografinę plėtrą. Būdamas Launetra direktoriumi per daugiau nei 8 metus, subūrė tvirtą valdymo komandą ir užtikrino, kad kompanijos darbuotojai būtų aprūpinti moderniausiais darbo įrankiais ir pažangiausiomis technologijomis, kad galėtume pasiūlyti savo klientams aukščiausios kokybės paslaugą.
Darius prie Launetra kolektyvo prisijungė 2012 metais, kad galėtų užtikrinti atgalinį ryšį mūsų klientams ir dirbti keliuose skyriuose padedant jiems kuo efektyviau bendradarbiauti. Jis valdo administracines užduotis ir koordinuoja kitas komunikacijos veiklas. Darius įgyjęs Verslo vadybos bakalauro laipsnį Vilniaus kolegijoje. Be to, Darius aistringas keliautojas, mėgsta futbolą ir slidinėjimą.
Sudomino mūsų pasiūlymas? Užpildykite šią formą. Mes su jumis susisieksime.